"Po wygraniu tego mistrzostwa (w zeszłym sezonie) dowiedziałem się, jordan 6 że wiele się nie zmieniło. Myślałem, że wypełni to pewną [pustkę]. Tak się nie stało. "-Kevin Durant

Czego chce Durant? W tym samym artykule wspomina, że ​​pasja do gry wciąż się pali:

"Moja miłość i zamiłowanie do gry zostały [rozkwitły], ponieważ rozumiem, że o to w tym wszystkim chodzi, i wlewam to wszystko [nowe pragnienie] w tę grę." -Kevin Durant

Możliwe, że jako niestrudzony pracownik i pasjonat gry w koszykówkę, którą jest Durant, może znaleźć większą wartość w budowaniu swojej spuścizny gdzieś indziej. Zakładając, że Golden State wygra kolejny pierścień w przyszłym roku, będą to trzy proste pierścienie dla Warriorów i potencjalnie trzech finałowych MVP dla Duranta. Potem jedyni ludzie, którzy będą krytykować dziedzictwo Duranta, twierdzą, że podjął prostą ścieżkę.

Cóż, co jest trudniejszą drogą niż pomoc Denver Nuggets wygrać mistrzostwo po raz pierwszy w historii franczyzy?

To nie jest tak szalone, jak mogłoby się wydawać. air jordan retro 5 Oto, co Durant miał do powiedzenia na temat bryłek w dzień mediów przed ostatnim sezonem, za pośrednictwem Mercury News:

"Yo, oni są drugą najlepszą ofensywą w lidze. Byli na drugim miejscu w lidze w asysty, mogli strzelać do 3-punktowych, przechodzili w swoich bigach i mieli małych strażników. Myślę, że potrzebują strażnika, który tak naprawdę wierzy w to, że kładli (Emmanuela) Mudiay na ławce czasami, ponieważ był zraniony i grali Jameera (Nelson), a oni próbowali stworzyć play-off, air jordan 4 retro więc nie zrobili tego. chcesz zepsuć rytm. Rozumiem, ale czuję, że potrzebują stabilnego strażnika punktu, któremu ufają. I mam nadzieję, że to Mudiay, ponieważ go ciągnę. Ale lubię ich zespół, ich obrazę, Mike Malone. Człowieku, kiedy Sacramento puścił go, byłem jak "Co robisz?" Ten koleś jest guru. "-Kevin Durant